Image Image Image

Biz Kimiz?

ACCADO, 2009 yılından günümüze pencere ve kapı aksesuarı üretimi alanında faaliyet gösteren ve sektördeki yerini giderek sağlamlaştıran bir kuruluştur.
Yenilikçi ve Uzman Ar-Ge ekibiyle, ürün gamını sürekli genişleterek her geçen gün daha fazla müşterinin talebini karşılamaktadır.
Sektörün yurtiçi pazar payının önemli bir bölümüne sahip ACCADO, yurt dışında da; Avrupa, Güney Amerika, Asya ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere, 4 farklı kıtadan müşterileriyle buluşmaktadır.
Çalışanlarıyla birlikte, ürün çeşitliliği ve kalitesi, deneyimli üretim altyapısı, zamanında teslim politikası, gelişmiş lojistik ağı ve teknik destek imkânıyla hizmet vermektedir.

Vizyon

Dünyanın öncü pencere ve kapı aksesuarı markası olmak.

Misyon

Yüksek teknoloji ile üretilen kaliteli ürünlerle, rekabet gücünü arttırarak, yerli veya yabancı pazar ayırt etmeksizin "Mutlu Müşteri" = "Mutlu Accado" düşüncesini sağlamak, öncelikli hedefimizdir.
Bu doğrultuda global dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun dokunabildiği her kesimde, mutlu insan, güven ve bağlılık hissi bırakan, lider aksesuar markası olarak, Türkiye'yi dünyada temsil etmeyi amaçlar.

Tarihçe

2009 yılında 6000 m2 alanda 100 kişiyle başladığı üretim faaliyetlerine 1 yıl sonra kapalı alanını 12000 m2; çalışan sayısını 280 kişiye çıkartarak ürün gamına çift açılım ürün grubunu eklemiş ve sektörde kendini ispat etmiştir.
Kuruluşundan günümüze, "Protolux Mat" kaplama yüzey işlemi çift açılımda fark yaratmaktadır 2013’ün ilk çeyreğinde tasarlanan Paralel Sürme ürün grubuyla daha geniş müşteri talebine cevap vermeye başlamıştır. 2014 yılı başlarında, yaptığı makine yatırımlarıyla çift açılım üretim kapasitesini 2 katına çıkartmış; çift açılım pazarındaki payını arttırmıştır. Yapılan otomasyon yatırımlarıyla, yıllık 5 milyon çift açılım üretim kapasitesine ulaşan ACCADO, tasarım ve yatırım çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Kalite Politikası

Uzman Kalite ve AR-GE ekibiyle, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek düzeltici ve önleyici faaliyetlerle hızlı çözümler sunmaktadır.
"Kalite kontrol edilmez üretilir." felsefesiyle gerçekleştirilen sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarıyla, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır.
Bu kapsamda oturmuş kalite yönetim sistemi sayesinde sahip olduğu kalite belgeleriyle gurur duymaktadır.
Kaynak planlaması, maliyet bilinci ve müşteri memnuniyeti esasına dayanan kurum kültürü sayesinde istikrarlı ve kaliteli üretim yapmaktadır.
Çalışanlarını motive ederek, eğitimlerle geliştirerek, geliştirirken işletmeye de değer katarak, ekip ruhuyla üretme ve işini benimseme çalışma politikasıyla, hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır.
Geri dönüşüm faaliyetleriyle ve minimum atıkla çevreye zarar vermeyen duyarlı üretim yapmaktadır.